İletişim
+90 532 632 31 03

Hakkımızda

TARİHÇE

TURAN ELEKTRİK olarak 1989 yılında Adana' da ticari hayatına başlayan bizler.


Şirketimizin vizyon ve misyonuna uygun olarak her geçen süre içerisinde müşteri memnuniyetini de sürekli artırarak hedeflerimize bir bir ulaşmanın verdiği güç ile şirketimizi daha kurumsal bir yapıya büründürerek tüm alt yapı ve kadro ile birlikte şirket unvanımızı da yenilemek sureti ile TURAN ELEKTRİK VE GIDA LTD. ŞTİ. isimli firmamızı 1996 yılında faaliyete geçirdik.


Projelerini aldığımız tüm işlerimizi hakkıyla proje sahiplerine sürelerinden önce teslimi ilke edinmiş şirket olan bizler büyümeyi ve doğru çözüm üretmeyi ödev bilip farklı sektörlerde de doğru işler yapabilme adına 2006 yılında tekrar bir büyüme yoluna girip MRT Elektrik Taahhüt Nakliye Gıda Ticaret Sanayi Ltd. Şti. adını alarak faaliyetlerimize devam etmeye karar verdik.


Günümüze kadar devam eden ve her geçen sene teslim ettiği sorunsuz işler ile ticari hayatında asılık bir çınar ağacı misali sağlam bir şekilde dimdik ayakta durmuş ve sağlam kökler salmış olan MRT Elektrik, 10.09.2013 tarihinde bilgi, birikim ve tecrübesini taçlandırırcasına RMT YAPI TAAHHÜT İNŞAAT ELEKTİRK TURİZM GIDA TİC. SAN. LTD. ŞTİ. olarak firma ünvanını değiştirmiştir.


Böylelikle günün ve ticaretin ihtiyaçları doğrultusunda doğru kara ve hamleler neticesinde değerli müşterilerimizin teveccühleri  ile beraber büyüme sürecimiz hep devam edecektir


MİSYON:


İNŞAAT ve Elektrik alanında her türlü yapı ve tesisin proje ve taahhüt hizmetlerini yetkin insan gücü ve teknolojik altyapı ile müşterilerimizin isteklerini hızlı ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayarak gerçekleştirmek ve süreç dahilinde bilimsel ve teknolojik çözümler üretmektir.  


VİZYON:


Amacımız; Yurtiçinde katma değerli çözümler oluşturup, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olmak.

 

 

E-Bülten Üyeliği
E-Bültene kayıt olun, fırsatları kaçırmayın!Devamı »
İletişim
Yenidoğan Mahallesi Sergi Sokak No:5/A Sancaktepe / İSTANBUL
T: +90 532 632 31 03
F: +90 216 484 64 30
M: mehmet@rmtyapi.com.tr
 
Web Tasarım - Web Yazılım www.editinteractive.com logo Edit Yazılım